Een Mercedes CLA occasion kopen begint met de vraag welke CLA je eigenlijk bekijkt. Er zijn drie generaties, met benzine, diesel, plug-inhybride, elektrisch en AMG. Dezelfde typeaanduiding kan zelfs voor verschillende motoren staan. Stel daarom eerst de generatie, de motor en de uitrusting vast. Controleer daarna de automaat, het infotainment, bij versies met stekker de laadopties en altijd de terugroepstatus per kenteken. Wat er technisch mis kan gaan, lees je in ons artikel over Mercedes CLA problemen.
De generaties Mercedes CLA op een rij
| Generatie | In Nederland | Motoren |
|---|---|---|
| C117 Coupé en X117 Shooting Brake | 2013 tot 2019, facelift vanaf juli 2016 | Benzine: CLA 180 (122 pk), 200 (156 pk), 250 (211 pk, als Sport 4MATIC 218 pk). Diesel: CLA 180 CDI/d (109 pk), 200 d (136 pk), 220 CDI/d (170 pk, later 177 pk). AMG: CLA 45 (360 pk, later 381 pk) |
| C118 Coupé en X118 Shooting Brake | 2019 tot 2025, facelift in 2023 | Benzine: CLA 180 (136 pk), 200 (163 pk), 220 (190 pk), 250 (224 pk). Diesel: CLA 180 d, 200 d (150 pk), 220 d (190 pk). Plug-inhybride: CLA 250 e (218 pk). AMG: CLA 35 (306 pk), CLA 45 (387 pk) en 45 S (421 pk) |
| Derde generatie | Elektrisch vanaf 2025, hybride vanaf november 2025 | Elektrisch: CLA 200, 250, 250+ en 350 4MATIC. Hybride: CLA 180, 200, 200 4MATIC en 220 4MATIC met 1,5-liter benzinemotor en 48V-systeem |
De eerste generatie heeft geen plug-inhybride of elektrische versie. De Shooting Brake is de stationwagonvariant. Die kwam bij de eerste generatie in het voorjaar van 2015 bij de dealer en bij de tweede generatie in september 2019.
Welke Mercedes CLA kies je?
Eerste generatie
Volgens de ADAC is de eerste CLA technisch betrouwbaar, zonder grote algemene zwakke plek. Je kiest uit handgeschakelde zesbakken en zeventrapsautomaten, afhankelijk van de uitvoering. De bekende aandachtspunten, zoals startmotor en accu, staan in het gebrekenoverzicht.
Tweede generatie
De C118 is de jongere keuze. In de ADAC-pechcijfers scoren de jongere bouwjaren duidelijk beter. Bij de Coupé waren de CLA 180 en 200 eerst handgeschakeld; de 220 en 250 kregen een automaat met dubbele koppeling (DCT). Na de facelift van 2023 hebben de gewone benzineversies standaard een DCT-automaat en een 48V-mildhybridesysteem. Zo'n systeem geeft de benzinemotor een elektrisch steuntje van 10 kW.
Plug-inhybride en elektrisch
De CLA 250 e is er vanaf 2020 als Coupé en Shooting Brake. Hij heeft een accu van 15,6 kWh totale capaciteit, die je aan de stekker laadt. Twijfel je of dat bij je past, lees dan voor wie een plug-inhybride slim is. De elektrische CLA is nieuw sinds 2025. De Nederlandse modelpagina noemt 58, 71 en 85 kWh bruikbare accucapaciteit voor de CLA 200, 250 en 250+. Let op: de nieuwe CLA-hybride uit 2025 is een andere aandrijflijn dan de oudere CLA 250 e.
AMG of AMG Line?
AMG Line is een uitrustingslijn. Bij de C118 Coupé hoort daar onder meer bij: sportstoelen, 18 inch AMG-velgen en een verlaagd comfortonderstel. Een echte AMG, zoals de CLA 35 of CLA 45, heeft een eigen aandrijflijn. Check dus of de advertentie een AMG of alleen een AMG Line beschrijft.
Stel eerst de motor vast
De typeaanduiding op de achterklep vertelt niet alles. Een CLA 180 d uit de tweede generatie kan een 1.461 cc of een 1.950 cc diesel hebben. Ook bij de eerste generatie verschilt het: de ADAC noemde voor de CLA 220 CDI bij de introductie 170 pk, latere Nederlandse gegevens noemen 177 pk. Cilinderinhoud, generatie en uitvoering bepalen welke onderhouds- en storingsinformatie voor jouw auto geldt.
Via de gratis kenteken check zie je onder meer bouwjaar, brandstof en cilinderinhoud. Zo weet je vooraf of de advertentie klopt.
Controlepunten bij bezichtiging en proefrit
- Automaat (C118): let op een rijstand die niet wordt geselecteerd, sterke schokken bij wegrijden en olie bij de asafdichting van de bak. Zulke klachten kunnen verschillende oorzaken hebben.
- Infotainment (C118): test navigatie, de Bluetooth-verbinding met je telefoon en het scherm. Juist daar worden vastlopers gemeld.
- M260-motor, waaronder CLA 35: onregelmatig lopen, een motorlampje en schokken bij accelereren passen bij het bekende klepzittingprobleem. Een proefrit stelt de oorzaak niet vast; Mercedes schrijft een cilinderlektest voor.
- Distributieriem (C117 CLA 180 CDI, 1,5 liter): vraag datum en kilometerstand van de laatste riemwissel. De ADAC noemt een interval van 200.000 km of 120 maanden.
- Starten (C117): luister bij een koude start of de motor vlot aanslaat. Startmotor en accu zijn bij deze generatie bekende pechonderdelen.
Voor een volledig onderzoek door een monteur lees je wat een aankoopkeuring oplevert.
Laadopties en accugarantie
Bij de CLA 250 e verschilt de laaduitrusting per exemplaar. De versie van vóór de facelift laadt volgens Mercedes maximaal 7,4 kW AC en 24 kW DC. Na de facelift is 3,7 kW AC standaard en 11 kW AC een optie, met maximaal 22 kW DC. Een facelift heeft dus niet automatisch 11 kW. Vraag het na of controleer het in de papieren.
Bij de elektrische CLA is laden aan een oudere 400V-snellader een apart uitrustingspunt. De ADAC testte een exemplaar dat dit niet kon; Mercedes vermeldt inmiddels extra 400V-laaduitrusting. Een geslaagde laadsessie aan een gewone laadpaal (AC) bewijst niets over deze functie.
Mercedes geeft in Nederland twee jaar fabrieksgarantie zonder kilometergrens. Voor de accu van de CLA 250 e geldt zes jaar of maximaal 100.000 km, wat het eerst komt. Bij de elektrische CLA is dat acht jaar of 160.000 km, met minimaal 70 procent accucapaciteit. Alle termijnen tellen vanaf de oorspronkelijke aflevering of eerste registratie, wat het eerst was. Ze tellen dus niet vanaf jouw aankoop. Rekenen aan de accu kan met de EV Accu Calculator.
Historie en terugroepacties checken
Begin vóór de bezichtiging met de occasion check en controleer de kilometerstanden via de NAP-tellerstand. Kijk daarna naar terugroepacties. Bij de CLA zijn er Europese acties geweest voor onder meer airbags, de remklauwbehuizing, de noodoproep en bij de nieuwste generatie de gordelsloten. Of jouw auto erbij hoort, controleer je per kenteken met de terugroepactie-check.
De RDW meldt dat het na een reparatie een paar weken kan duren voordat het herstel zichtbaar is. Staat er nog een actie open, vraag dan om bewijs van de uitgevoerde reparatie. Mercedes heeft daarnaast een eigen controle op terugroepacties en vrijwillige servicemaatregelen.
Veelgestelde vragen
Welke Mercedes CLA occasion heeft het minste pech?
In de ADAC-pechcijfers scoren de jongere bouwjaren duidelijk beter dan de oudere. Welke motor het minst pech heeft, blijkt daar niet uit.
Is iedere CLA 180 d dezelfde diesel?
Nee. De tweede generatie begon met een 1.461 cc diesel, maar vanaf oktober 2020 heeft de CLA 180 d een 1.950 cc diesel. Kijk dus naar de cilinderinhoud.
Is AMG Line hetzelfde als een echte AMG?
Nee. AMG Line is een uitrustingslijn met onder meer sportstoelen en andere velgen. De CLA 35 en CLA 45 hebben een eigen AMG-aandrijflijn.
Kan iedere elektrische CLA aan een 400V-snellader laden?
Nee. De ADAC testte een exemplaar dat dit niet kon. Mercedes vermeldt inmiddels wel extra 400V-laaduitrusting. Controleer het per auto.
Zegt een RDW-check zonder open actie dat alles in orde is?
Nee. De RDW toont geregistreerde terugroepinformatie, geen storingen of achterstallig onderhoud. Bekijk ook het onderhoud en de bekende gebreken van de CLA.
Direct een kenteken controleren?
Gratis APK, NAP, WOK en alle RDW-gegevens, binnen 2 seconden.