Occasionmonitor

8 inzichten voor wie nu een occasion koopt

Wat gebeurde er in april 2024 op de Nederlandse occasionmarkt? Acht inzichten uit het RDW-kentekenregister en de CBS-pompprijzen, met per inzicht wat het betekent als je nu een occasion zoekt.

Editie april 2024 · cijfers tot en met 30 april · bron RDW Open Data en CBS

75.740occasions van eigenaar gewisseld en sindsdien niet doorverkocht
23.367gebruikte auto’s geïmporteerd
28.009nieuwe auto’s op kenteken
€ 2,081gemiddeld per liter Euro95
Inzicht 11/8

Hybride en elektrisch
samen ruim driekwart van nieuw.

Van de nieuwe personenauto’s in april 2024 was 43,9% hybride en 32,4% elektrisch; benzine kwam uit op 21,8%. Van de 75.740 occasions die in april 2024 een nieuwe eigenaar kregen en daar nog steeds staan, is 76,7% benzine en 4,6% elektrisch. Bij gebruikte importauto’s is ook 4,6% elektrisch.

Brandstof per groep, aandeel in april 2024

Occasionsvan eigenaar gewisseld
Importgebruikt ingevoerd
Nieuwnieuwe auto’s
  • Benzine
  • Hybride
  • Elektrisch
  • Diesel
  • Overig

Voor kopers: Benzine-occasions zijn nog altijd het ruimst verkrijgbaar. Rijd je veel kilometers, reken dan uit of een hybride of elektrische occasion op termijn goedkoper is, inclusief brandstof en wegenbelasting.

Inzicht 22/8

Nissan Qashqai
als enige SUV in de top 10.

Bij de occasions die in april 2024 een nieuwe eigenaar kregen en daar nog steeds staan, staat de Volkswagen Golf met 2.495 exemplaren bovenaan, voor de Polo (2.347) en de Toyota Yaris (1.510). De Nissan Qashqai sluit de top 10 af met 922, als enige SUV.

Meest verhandelde occasions, aantal eigenaarswissels in april 2024

  1. 1Volkswagen Golf 2.495
  2. 2Volkswagen Polo 2.347
  3. 3Toyota Yaris 1.510
  4. 4Toyota Aygo 1.365
  5. 5Ford Fiesta 1.329
  6. 6Ford Focus 1.314
  7. 7Renault Clio 1.310
  8. 8Kia Picanto 1.204
  9. 9Fiat 500 1.092
  10. 10Nissan Qashqai 922

Top 10 merken in april 2024

In april staan Kia en Volvo bovenaan bij nieuwe auto’s. Bij occasions komen ze pas op de achtste en tiende plaats, achter koploper Volkswagen.

Occasions eigenaarswissels

  1. 1Volkswagen 9.314
  2. 2Toyota 5.432
  3. 3Peugeot 4.944
  4. 4Opel 4.858
  5. 5Renault 4.692
  6. 6Ford 4.527
  7. 7BMW 3.429
  8. 8Kia 3.331
  9. 9Mercedes-Benz 3.186
  10. 10Volvo 2.920

Nieuwe auto’s eerste kenteken

  1. 1Kia 3.526
  2. 2Volvo 3.267
  3. 3Toyota 2.113
  4. 4Hyundai 1.838
  5. 5Volkswagen 1.732
  6. 6Tesla 1.456
  7. 7BMW 1.295
  8. 8Skoda 1.183
  9. 9Renault 1.082
  10. 10Peugeot 986

Voor kopers: De Qashqai is een populaire gezins-SUV met veel motorvarianten. Check op kenteken welke motor erin zit en lees vooraf de bekende gebreken van dat bouwjaar.

Inzicht 33/8

Benzine en diesel
allebei 10,2 jaar oud.

Van de occasions uit ons overzicht van april 2024 zijn benzineauto’s en diesels met 10,2 jaar precies even oud. Hybrides (2,9 jaar) en elektrische occasions (2,8 jaar) zijn veel jonger. De mediane leeftijd is 8,4 jaar en 36,7% is jonger dan 6 jaar.

Leeftijd van verhandelde occasions, aandeel per klasse

14,2% 0 tot 3 jaar
22,5% 3 tot 6 jaar
19,9% 6 tot 10 jaar
21,7% 10 tot 15 jaar
13,9% 15 tot 20 jaar
7,8% 20 jaar en ouder

Mediane leeftijd per brandstof

10,2 jaarBenzine
2,9 jaarHybride
2,8 jaarElektrisch
10,2 jaarDiesel

Voor kopers: Een occasion die toen rond de 3 jaar oud was, is nu een jaar of vijf en heeft vaak een leaseverleden. Vergelijk de kilometerstand met de leeftijd en vraag naar de onderhoudshistorie.

Inzicht 44/8

1.025 minder importauto’s
dan in maart.

In april 2024 kregen 23.367 gebruikte personenauto’s voor het eerst een Nederlands kenteken, 1.025 minder dan in maart. De Volkswagen Golf (1.013) werd het vaakst ingevoerd, voor de Polo (647) en Tiguan (449). De mediane leeftijd is 3,4 jaar en 35,8% is hybride.

23.367gebruikte auto’s kregen in april 2024 voor het eerst een Nederlands kenteken, mediaan 3,4 jaar oud

Meest geïmporteerde occasions

  1. 1Volkswagen Golf 1.013
  2. 2Volkswagen Polo 647
  3. 3Volkswagen Tiguan 449
  4. 4Volkswagen T-Roc 396
  5. 5Toyota Yaris 374
  6. 6Ford Kuga 373
  7. 7Renault Captur 327
  8. 8Audi A3 311

Voor kopers: Een geïmporteerde Tiguan of Golf is vaak goed uitgerust, maar de historie van vóór de invoer ontbreekt in het RDW-register. Vraag om het buitenlandse onderhoudsboekje en check met de import check wanneer de auto naar Nederland kwam.

Inzicht 55/8

Peugeot 107 en Citroën C1
bij de open terugroepacties.

Van de occasions die in april 2024 een nieuwe eigenaar kregen en daar nog steeds staan, staat nu bij 4.921 auto’s een terugroepactie open: 6,5%. Na de Opel Astra (297), BMW 3-serie (266) en Volkswagen Polo (228) staan ook de Peugeot 107 (168) en de technisch vrijwel gelijke Citroën C1 (143) in de lijst. Daarnaast hebben er nu 1.800 een onlogische tellerstand, 1 op 42.

1 op 42verhandelde occasions heeft nu volgens de RDW een onlogische tellerstand (1.800 auto’s)
6,5%heeft nu nog een openstaande terugroepactie (4.921 auto’s)

Meeste openstaande terugroepacties onder verhandelde occasions

  • Opel Astra 297
  • BMW 3-serie 266
  • Volkswagen Polo 228
  • Peugeot 107 168
  • BMW 1-serie 148
  • Citroën C1 143

Voor kopers: Ook bij een goedkope stadsauto kan een terugroepactie openstaan. Check het vóór de koop op kenteken; de merkdealer voert die gratis uit.

Inzicht 66/8

Dimlicht op drie,
achter twee bandenpunten.

Keurmeesters registreerden in april 2024 800.694 gebreken bij lichte voertuigen, minder dan in maart (843.528). Bandenspanning (116.181) en te weinig profiel (77.467) staan bovenaan, gevolgd door een verkeerd afgesteld dimlicht (49.923). Overmatige vloeistoflekkage komt met 28.934 meldingen op zeven.

Meest geconstateerde APK-gebreken bij personen- en bestelauto’s, april 2024

  1. 1Bandenspanning niet op juiste waarde 116.181
  2. 2Band onvoldoende profiel 77.467
  3. 3Dimlicht onjuist afgesteld 49.923
  4. 4Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm 41.470
  5. 5Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt 38.371
  6. 6Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht 32.642
  7. 7Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen 28.934
  8. 8Band beschadigd 26.776

Voor kopers: Een verkeerd afgesteld dimlicht is snel verholpen, maar kan ook wijzen op een vervangen koplamp na schade. Kijk of beide koplampen er even oud uitzien.

Inzicht 77/8

Euro95 op het hoogste punt
van 2024.

Een liter Euro95 kostte in april 2024 gemiddeld € 2,081, 7,2 cent meer dan in maart en het hoogste maandgemiddelde van dat jaar. Diesel steeg 0,9 cent naar € 1,805, LPG werd 2,2 cent goedkoper: € 0,809. De CBS-cijfers lopen tot en met 30 april.

Landelijke gemiddelde pompprijs per dag, euro per liter (CBS, tot en met 30 april)

1,751,801,851,901,952,002,052,102,15 1 apr8 apr15 apr22 apr30 apr 1,751,801,851,901,952,002,052,102,15 1 apr15 apr30 apr
  • Euro95
  • Diesel
BrandstofMaartAprilVerschil
Euro95€ 2,009€ 2,081+7,2 ct
Diesel€ 1,796€ 1,805+0,9 ct
LPG€ 0,831€ 0,809-2,2 ct

Voor kopers: De spanning in het Midden-Oosten dreef de benzineprijs toen op. Voor een benzineauto die 12.000 km per jaar rijdt met 1 op 15 kostte deze stijging ongeveer 58 euro per jaar; kijk bij een occasion dus goed naar het verbruik.

Inzicht 88/8

Kia Niro
is de nieuwe auto van april.

In april 2024 kregen 28.009 nieuwe personenauto’s een kenteken, 8.644 minder dan in maart. De Kia Niro was met 1.684 stuks het populairst, voor de Volvo EX30 (1.454) en Tesla Model Y (1.042). Van alle nieuwe auto’s was 32,4% elektrisch.

2,7xzoveel eigenaarswissels van occasions als nieuwe auto’s op kenteken in april 2024, alleen de occasions die sindsdien niet opnieuw zijn verkocht. Het werkelijke aantal eigenaarswissels lag hoger, zie de verantwoording.

Meest verkochte nieuwe auto’s

  1. 1Kia Niro 1.684
  2. 2Volvo EX30 1.454
  3. 3Tesla Model Y 1.042
  4. 4Volvo XC40 803
  5. 5Hyundai Kona 737

Voor kopers: De EX30 was toen net op de markt en is nu als jonge occasion te vinden. Het is een compacte EV: vergelijk de actieradius met wat je echt rijdt en laat de accu beoordelen.

AchtergrondCBS, 1 januari 2024

Het Nederlandse wagenpark
per 1 januari 2024

Per 1 januari 2024 telt het wagenpark 102.599 minder diesels dan een jaar eerder. Diesel krimpt terwijl het totale wagenpark groeit.

9.067.393actieve personenauto’s+150.286 tegenover 1 januari 2023
26,9%is 15 jaar of ouderwas 25,6% een jaar eerder
13,8%heeft een stekkerwas 10,7% een jaar eerder
12,4%staat op naam van een bedrijf1.121.106 auto’s

Leeftijd van het wagenpark

  1. jonger dan 5 jaar 22,8%
  2. 5 tot 9 jaar 20,9%
  3. 9 tot 15 jaar 29,4%
  4. 15 tot 20 jaar 16,5%
  5. 20 jaar en ouder 10,4%

Brandstof (hoofdbrandstof volgens het CBS)

  • Benzine 76,7%incl. hybride zonder stekker
  • Met stekker 13,8%elektrisch en plug-in hybride
  • Diesel 8,4%
  • LPG en overig 1,2%

Bron: CBS StatLine 85243NED en 85237NED, actieve personenauto’s per 1 januari 2024. Het CBS publiceert het wagenpark één keer per jaar; daarom tonen alle edities uit 2024 dezelfde stand.

Verantwoording

Alle cijfers over april 2024 komen uit openbare bronnen. Sommige cijfers tonen de stand van nu en niet die van toen; dat staat hieronder per cijfer. We schatten of modelleren niets bij.

Andere edities

Handige tools

Direct een kenteken controleren?

Gratis APK, NAP, WOK en alle RDW-gegevens, binnen 2 seconden.

NL

Scan je kenteken met de camera